HACAMAT

Hamacat ,yediğimiz rafine gıdalardan,içtiğimiz ilaçlardan,soluduğumuz kirli havadan dolayı vücudumuzda oluşan toksik kimyasalların alınması işlemidir.


SÜLÜK TEDAVİSİ

Tedavide sülüğün vücutta bulunan durağan kanı boşaltmasının yanı sıra sülüğün salyasında bulunan 106 değişik enzim sayesinde şifa sağlamaktadır.


OZON TEDAVİSİ

Ozon Tedavisi Ozon-Oksijen gazından oluşan karışımın her hastaya uygun yoğunlukta ve miktarlarda verilmesi ile yapılan tedavi şeklidir.


AKUPUNKTUR

Dudak kalınlaştırma, Dudak kenarlarındaki derin çizgilerin tedavisi, Göz altı ve yanaklardaki çöküntülü alanların doldurulması, Dolgu ile kaş kaldırma işlemi


MEZOTERAPİ

Sellülit, Saç Dökülmesi, Ciltteki nebbe dokularının iyileşmesi, Yüz gençleştirme , Lokal (Bölgesel) Yağlanma sorunlarına mezoterepi ile son veriyoruz.


SÜNNET

Alisklamp yöntemiyle sünnette yatak istirahatı gerekmez,yara bakımı ve pansuman gerekmez,sünnet sonrası banyo yapabilir ve oldukça estetiktir.


OZON SAUNA

DERİ VE KAN DOLAŞIMINI ARTTIRARAK CİLT YENİLENMESİNİ, SIKI VE PÜRÜZSÜZ GÖRÜNÜM OLUŞMASINI SAĞLAR.HER SEANSTA YAKLAŞIK 400-650 KALORİ KAYBEDEREK VE YAĞ DOKUSUN Y


Bültenimize Katıl!

***Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olun!